підіймали якось тему. Розвив в тексті.
"я політікой не занимаюсь, потому что..." не важливо що там далі -
Яке б не було продовження його варто інерпретувати так: "(1.)грати по чужим правилам я не можу і не хочу, а (2.)створити власні не здатний. (3.)Тому чекаю від моря погоди, і смерті (бо дегенерати у владі берегти людей не здатні, включаючи тих, хто їх безпосередньо захищає)..."
розберемо по пунктах:
1. Включення до лав будь якої (в переважної більшості випадків) існуйочої політ сили перетворює людину на статиста і не більше. Не існує реальних механізмів впливу на склад політичного керівництва, на політичний курс і партійні рішення. І в появі цих важелів ніхто не зацікавлений - хто платить, той заказує музику. "рядові члени" платити не спішать, бо квитанції (за що) їм не нададуть, тому "рядовим членам" башляють за послуги і в цілому таку партію це влаштовує.
Це типовий бізнес проект за формулою "гроші-політика-гроші". Для мінімізації ризиків гроші випилюються з бюджету, бо вкладатися в складні схеми типу "гроші-політика-потрібні закони-виробництво-гроші" крадіям не вигідно: все може стрімко перемінитися і витрати будуть марні. Звісно можливий вихід на певний рівень добробуту і при такій схемі функціонування партій. Партії ВБританії та США працюють по такій схемі і дають певні результати. Проблема в тому, що у нас це не працює!!! (точніше працює на тих, хто платить і замовляє музику).
Звісно підтримувати-вливатися в лави варто тільки як заробіток. Очікувати якогось дива "для всіх" не варто. Чи погано це? - не знаю: справа вибору. При активності в такій партійній системі можна трошечки підрости по партійній кар'єрі і підзаробити, але думки мають співпадати з волею керівництва (того хто платить). Свою власну думку слід засунути подалі, або дивитися по ситуації.
(пропускаю 2 пункт)
3. Вичікування не сама гірша справа і іноді краще дурного активізму. Проблема в тому, що за СРСР всі засоби виробництва були сконцентровані в руках політичної системи причому і вона вільно розпоряджуватися ними не могла. Після тотального дерибану і розкрадання (т.з. приватизація і шокова терапія) залишається велика сфера вже приватної власності за яку йде боротьба між кланами-бандами. Клани-банди не те що б бажають знищити "маленького українця" більшою частиною задача стоїть в отриманні прибутків більших ніж конкуренти, бо інакше це може закінчитися фізичним знищенням від конкурентів. Ну такі створилися правила гри.
(повертаюся до 2 пункту)
2. Для того, що б щось створити потрібно мати уявлення взагалі і в деталях про створюємий об'єкт. Без цих знань задача приречена на поразку. Поразка створює невпевненість і небажання продовжувати працю у цьому напрямку. "політика - брудна справа" - це звідти. Проблема в тому, що війна це ще більш брудна справа, а послідовне вимирання населення - ну це просто смерть, що тут добавити?
- Партія - це групова гра;
- Участь у партії чи громадському об'єднанні (ГО) повинно мати сенс для учасника (повагу, спосіб самореалізації, фінансовий прибуток та інше);
Відповідно добровільна участь має бути чимось мотивованою. Люди люблять отримувати користь з своїх дій - така природа життя.
Уявімо: ви вирішили "так більше не можна - буду створювати партію, бо нема за кого голосувати на виборах". Партійна ячейка "я і два кума". (цілком реальна і стійка конструкція. З ким створювати щось, якщо не з тими, кому довіряєш?) Проблема в тому, а чи хочуть цього куми? Чи просто що б підтримати "чергову дурість", підіграти людині?
Тож потрібно знайти когось, хто б певним чином розділяв погляди.
Взагалі людей схильних до партійного активізму не більше 1%. Серед них мають бути ті з ким співпадає точка зору при цьому це мають бути адекватні люди. Складна задача - соціальні мережі в допомогу.
Все відбулося. Вас п'ятеро. ХТО ГЕТЬМАН?
Надскладне питання, через яке розбився не один партійний корабель. Ймовірно потрібно голосувати. А як? Це дійсно складне питання. Але воно вирішується - про це далі. (це не так складно, насправді, якщо використовувати певний алгоритм
)
Вирішив проблему з реєстрацією (краще реєструватися-легальні утворення мають більше шансів на виживання). За законодавством - для реєстрації потрібні ТРИ людини. Потрібно переходити вже до партійного будівництва. (ГО справа добра, але це більше клуб по інтересах, а партія має вплив на політичне життя. Партія може мати доступ до реальної влади). А це проходить через етап всеукраїнського об'єднання - тобто такого об'єднання в якому представлені ГО більше половини областей.
і знову: ХТО ГЕТЬМАН? Тут є більшою частиною теоретичні напрацювання, на відміну від обласного ГО де є практичний, багаторічний досвід.
НАВІЩО ЦЕ ВСЕ ПОТРІБНО? Бо якщо не ти господар в Україні - то господар в ній хтось інший.
НАВІЩО ТАК СКЛАДНО? За нескладною процедурою - звертайтесь до пункту 1.
ЩОСЬ ПОДІБНЕ СТВОРЮВАЛОСЯ? Частково - так. Звісно заціпки за "ХТО ГЕТЬМАН?", але якось вирішують це.